חשמל מוטי

אמינות ומקצועיות מעל הכל!

מ.ר: 86060

בדיקת חשמלאי מוסמך

שירות בדיקת החשמלאי המוסמך שאני מספק מבצע בדיקות יסודיות ומקיפות של מערכות חשמל בבנייני מגורים ומסחר. כחשמלאי מורשה ומנוסה, אקיים הערכה מעמיקה של מערכת החשמל שלך על מנת לאתר סיכונים פוטנציאליים לבטיחות או הפרות של תקנים בטיחותיים. אבדוק לוחות חשמל, מעגלים, חיווט, שקעים, מתגים ורכיבים נוספים כדי לוודא שהם עובדים כשורה ושומרים על תקני בטיחות בסיום הבדיקה, אספק לך דוח מפורט המכיל את הממצאים וההמלצות שלי עבור תיקונים או השדרוגים הנדרשים.

שירות הבדיקה הזה הוא מושלם עבור בעלי בתים, בעלי דירות, מנהלי נכסים ובעלי עסקים המעוניינים לוודא שמערכות החשמל שלהם בטוחות, יעילות ועומדות בתקנות.

עם שירות בדיקת החשמלאי המוסמך שלי, תוכל לנוח ולדעת שמערכת החשמל שלך נמצאת בידיים מקצועיות ומהימנות.

אני כמנהל תפעול של מכללה גדולה פניתי למוטי , לאחר שקיבלתי המלצות חמות.עובד מקצועי מחירים טובים, אדם קשוב ונחמד,ממליץ בחום

7123025_logo_google_g_icon
משה. יחיאל

Google Reviews

בחור מקסים ,הגיע בזמן שקבענו,עשה עבודה יסודית וטובה ,גבה מחיר טוב ,ממליץ בחום

7123025_logo_google_g_icon
Oren Vaya

Google Reviews

אני ממליץ בחום על הטכנאי המקצועי מוטי לכל מי שמחפש שירות חשמל ברמה גבוהה. הוא הגיע לביתי כדי לטפל בתקלת חשמל ותיקן אותה במהירות וביעילות. הוא הציע לי פתרונות יעילים למניעת תקלות נוספות והסביר לי בצורה ברורה ובהבנה מלאה את הפעולות שהוא עשה. מוטי התנהל במקצועיות מלאה והראה התנהגות כבודה כלפיי. המחיר היה סביר והוא לא ניצל את הצרכים המיוחדים שלי. החוויה שהייתה לי מולו הייתה מעולה ואני ממליץ בחום על מוטי לכל מי שמחפש שירות חשמל מקצועי ואמין. הוא הוכיח לי שיש טכנאים חשמל טובים ואני אשמח לפנות אליו שוב בעתיד.

7123025_logo_google_g_icon
Lema Alely

Google Reviews