חשמל מוטי

אמינות ומקצועיות מעל הכל!

מ.ר: 86060

התקנת מאוורר תקרה

שירות התקנת מאווררי התקרה שלנו מאפשר התקנה מקצועית ואמינה למגוון רחב של מאווררי תקרה, כולל נברשות, פנסים תלויים, גופי התקנה שטוחים ועוד. צוות החשמלאים המומחים שלנו יבצעו התקנה של מאוורר התקרה שלך הכולל גוף התאורה, ויוודאו לך שהוא יותקן היטב ובצורה נכונה. אנו משתמשים בחומרים איכותיים וטכנולוגיות מתקדמות על מנת לייצר תוצאה מקסימלית. דואגים להשאיר את המקום נקי ומסודר לאחר ההתקנה.

אם אתם מחפשים לעדכן את מראה הבית או להתקין מאוורר תקרה חדש לתקרה בעסק, שירות התקנת מאווררי התקרה שלנו הוא הפתרון המושלם לכל מי שמחפש התקנה מקצועית וללא טרחה.

צרו קשר עכשיו כדי לתאר את ההתקנה שלכם, ולתת לנו לעזור לכם ליצור סביבה נעימה יותר!

אני כמנהל תפעול של מכללה גדולה פניתי למוטי , לאחר שקיבלתי המלצות חמות.עובד מקצועי מחירים טובים, אדם קשוב ונחמד,ממליץ בחום

7123025_logo_google_g_icon
משה. יחיאל

Google Reviews

בחור מקסים ,הגיע בזמן שקבענו,עשה עבודה יסודית וטובה ,גבה מחיר טוב ,ממליץ בחום

7123025_logo_google_g_icon
Oren Vaya

Google Reviews

אני ממליץ בחום על הטכנאי המקצועי מוטי לכל מי שמחפש שירות חשמל ברמה גבוהה. הוא הגיע לביתי כדי לטפל בתקלת חשמל ותיקן אותה במהירות וביעילות. הוא הציע לי פתרונות יעילים למניעת תקלות נוספות והסביר לי בצורה ברורה ובהבנה מלאה את הפעולות שהוא עשה. מוטי התנהל במקצועיות מלאה והראה התנהגות כבודה כלפיי. המחיר היה סביר והוא לא ניצל את הצרכים המיוחדים שלי. החוויה שהייתה לי מולו הייתה מעולה ואני ממליץ בחום על מוטי לכל מי שמחפש שירות חשמל מקצועי ואמין. הוא הוכיח לי שיש טכנאים חשמל טובים ואני אשמח לפנות אליו שוב בעתיד.

7123025_logo_google_g_icon
Lema Alely

Google Reviews