חשמל מוטי

אמינות ומקצועיות מעל הכל!

מ.ר: 86060

התקנת שקע חשמל

השירות להתקנת שקעי חשמל ושקעי תעשייה המקצועי שאני מספק מבטיח פתרון עמיד ובטיחותי להוספת שקעים חשמליים חדשים או חילוף של אלה הקיימים במקום מגורים או עסק. כחשמלאי מורשה ומיומן, אשמור על התקנת השקעים החדשים בהתאם לכל דרישות הבטיחות והתקנים הנדרשים.

באמצעות שירות המומחה שלי, תוכל ליהנות משקעי חשמל ושקעי תעשייה תקינים ומותאמים לצרכים שלך, באמצעות שירותי, תוכל ליהנות מנוחות של שקעים נוספים ללא הלחץ והסיכון הכרוך בהתקנה עצמאית.

אני ממליץ ליצור קשר עימי עוד היום כדי לתאם את התקנת שקעי החשמל הדרושים לך.

אני כמנהל תפעול של מכללה גדולה פניתי למוטי , לאחר שקיבלתי המלצות חמות.עובד מקצועי מחירים טובים, אדם קשוב ונחמד,ממליץ בחום

7123025_logo_google_g_icon
משה. יחיאל

Google Reviews

בחור מקסים ,הגיע בזמן שקבענו,עשה עבודה יסודית וטובה ,גבה מחיר טוב ,ממליץ בחום

7123025_logo_google_g_icon
Oren Vaya

Google Reviews

אני ממליץ בחום על הטכנאי המקצועי מוטי לכל מי שמחפש שירות חשמל ברמה גבוהה. הוא הגיע לביתי כדי לטפל בתקלת חשמל ותיקן אותה במהירות וביעילות. הוא הציע לי פתרונות יעילים למניעת תקלות נוספות והסביר לי בצורה ברורה ובהבנה מלאה את הפעולות שהוא עשה. מוטי התנהל במקצועיות מלאה והראה התנהגות כבודה כלפיי. המחיר היה סביר והוא לא ניצל את הצרכים המיוחדים שלי. החוויה שהייתה לי מולו הייתה מעולה ואני ממליץ בחום על מוטי לכל מי שמחפש שירות חשמל מקצועי ואמין. הוא הוכיח לי שיש טכנאים חשמל טובים ואני אשמח לפנות אליו שוב בעתיד.

7123025_logo_google_g_icon
Lema Alely

Google Reviews