חשמל מוטי

אמינות ומקצועיות מעל הכל!

מ.ר: 86060

התקנת תאורת חוץ

שירות התקנת תאורת חוץ שאני מציע מבטיח פתרון מקצועי ומעולה למגוון סוגי תאורת חוץ, כולל תאורת גינות, תאורת בטיחות, תאורת מעברים ועוד. כחשמלאי ותיק, אסייע לך בתכנון ובהתקנת מערכת תאורה המותאמת באופן אישי לדרישות הייחודיות שלך, ואשפר את האסתטיקה והבטיחות של החלל החיצוני שלך.

התמקדות על שימוש בחומרים המתקדמים בשוק, על מנת להבטיח שמערכת התאורה שלך תהיה בטוחה, עמידה וחסכונית באנרגיה. בנוסף, אני מציע שירותי תחזוקה, כך שמערכת התאורה שלך תמשיך לפעול באופן מיטבי לאורך זמן.

אז קדימה, צור איתי קשר עוד היום כדי לתכנן ולהתקין את התאורה, ולהאיר שוב את חייך 🙂

אני כמנהל תפעול של מכללה גדולה פניתי למוטי , לאחר שקיבלתי המלצות חמות.עובד מקצועי מחירים טובים, אדם קשוב ונחמד,ממליץ בחום

7123025_logo_google_g_icon
משה. יחיאל

Google Reviews

בחור מקסים ,הגיע בזמן שקבענו,עשה עבודה יסודית וטובה ,גבה מחיר טוב ,ממליץ בחום

7123025_logo_google_g_icon
Oren Vaya

Google Reviews

אני ממליץ בחום על הטכנאי המקצועי מוטי לכל מי שמחפש שירות חשמל ברמה גבוהה. הוא הגיע לביתי כדי לטפל בתקלת חשמל ותיקן אותה במהירות וביעילות. הוא הציע לי פתרונות יעילים למניעת תקלות נוספות והסביר לי בצורה ברורה ובהבנה מלאה את הפעולות שהוא עשה. מוטי התנהל במקצועיות מלאה והראה התנהגות כבודה כלפיי. המחיר היה סביר והוא לא ניצל את הצרכים המיוחדים שלי. החוויה שהייתה לי מולו הייתה מעולה ואני ממליץ בחום על מוטי לכל מי שמחפש שירות חשמל מקצועי ואמין. הוא הוכיח לי שיש טכנאים חשמל טובים ואני אשמח לפנות אליו שוב בעתיד.

7123025_logo_google_g_icon
Lema Alely

Google Reviews