חשמל מוטי

אמינות ומקצועיות מעל הכל!

מ.ר: 86060

תיקון ארון חשמל

שירות תיקון ארונות החשמל שלי מספק תיקונים מהירים ואמינים לכל סוגי ארונות החשמל. כחשמלאי מנוסה, אני מיומן באבחון ותיקון בעיות במערכות החשמל, כגון רכיבים לא תקינים, חיבורים לא מושלמים או כבלים פגומים. אני משתמש בחומרים איכותיים ובשיטות מתקדמות כדי לוודא שהתיקונים יחזיקו זמן רב ויהיו בטוחים. בנוסף, אני מבצע בדיקה מעמיקה של מערכת החשמל שלך כדי לזהות בעיות נוספות שיכולות לדרוש טיפול.

בין אם יש לך ארון חשמל אחד לתיקון או מספר רב של ארונות חשמל, אני כאן כדי לסייע בשחזור מערכת החשמל שלך למצב מיטבי.

פנה אלי עכשיו כדי לתאם את שירות התיקונים שלך, ואשמח לעזור לך להבטיח שמערכת החשמל שלך תישאר תקינה ובטוחה.

אני כמנהל תפעול של מכללה גדולה פניתי למוטי , לאחר שקיבלתי המלצות חמות.עובד מקצועי מחירים טובים, אדם קשוב ונחמד,ממליץ בחום

7123025_logo_google_g_icon
משה. יחיאל

Google Reviews

בחור מקסים ,הגיע בזמן שקבענו,עשה עבודה יסודית וטובה ,גבה מחיר טוב ,ממליץ בחום

7123025_logo_google_g_icon
Oren Vaya

Google Reviews

אני ממליץ בחום על הטכנאי המקצועי מוטי לכל מי שמחפש שירות חשמל ברמה גבוהה. הוא הגיע לביתי כדי לטפל בתקלת חשמל ותיקן אותה במהירות וביעילות. הוא הציע לי פתרונות יעילים למניעת תקלות נוספות והסביר לי בצורה ברורה ובהבנה מלאה את הפעולות שהוא עשה. מוטי התנהל במקצועיות מלאה והראה התנהגות כבודה כלפיי. המחיר היה סביר והוא לא ניצל את הצרכים המיוחדים שלי. החוויה שהייתה לי מולו הייתה מעולה ואני ממליץ בחום על מוטי לכל מי שמחפש שירות חשמל מקצועי ואמין. הוא הוכיח לי שיש טכנאים חשמל טובים ואני אשמח לפנות אליו שוב בעתיד.

7123025_logo_google_g_icon
Lema Alely

Google Reviews