חשמל מוטי

אמינות ומקצועיות מעל הכל!

מ.ר: 86060

תיקון מתגים ושקעי חשמל

שירות תיקון מתגים ושקעי חשמל שלנו מציעה תיקונים מהירים ואמינים לכל סוגי המתגים והשקעים החשמליים. הצוות המנוסה שלנו יאבחן ויתקן כל בעיה כמו חיבורים רופפים, חיווט פגום או רכיבים שבורים. אנו משתמשים בחומרים וטכנולוגיות מתקדמות כדי להבטיח תיקונים ארוכי זמן ובטוחים. אנו גם מספקים בדיקה מפורטת של המערכת כדי לזהות בעיות פוטנציאליות נוספות. השירות מתאים עבור בעלי בתים, דירות ועסקים שרוצים להבטיח שמערכות החשמל פועלות בצורה תקינה ובטוחה.

לא משנה אם יש לך מתג אחד או רבים שדורשים תיקון, הצוות שלנו מוכן לעזור לך להחזיר את המערכת למצב אופטימלי.

אני כמנהל תפעול של מכללה גדולה פניתי למוטי , לאחר שקיבלתי המלצות חמות.עובד מקצועי מחירים טובים, אדם קשוב ונחמד,ממליץ בחום

7123025_logo_google_g_icon
משה. יחיאל

Google Reviews

בחור מקסים ,הגיע בזמן שקבענו,עשה עבודה יסודית וטובה ,גבה מחיר טוב ,ממליץ בחום

7123025_logo_google_g_icon
Oren Vaya

Google Reviews

אני ממליץ בחום על הטכנאי המקצועי מוטי לכל מי שמחפש שירות חשמל ברמה גבוהה. הוא הגיע לביתי כדי לטפל בתקלת חשמל ותיקן אותה במהירות וביעילות. הוא הציע לי פתרונות יעילים למניעת תקלות נוספות והסביר לי בצורה ברורה ובהבנה מלאה את הפעולות שהוא עשה. מוטי התנהל במקצועיות מלאה והראה התנהגות כבודה כלפיי. המחיר היה סביר והוא לא ניצל את הצרכים המיוחדים שלי. החוויה שהייתה לי מולו הייתה מעולה ואני ממליץ בחום על מוטי לכל מי שמחפש שירות חשמל מקצועי ואמין. הוא הוכיח לי שיש טכנאים חשמל טובים ואני אשמח לפנות אליו שוב בעתיד.

7123025_logo_google_g_icon
Lema Alely

Google Reviews